Горючість низькокалорійних палив органічного походження
DOI:
https://doi.org/10.18524/0367-1631.2011.48.162479Анотація
Обговорено перспективи використання низькокалорійних горючих органічного походження, в першу чергу сланців, як альтернативного пиловидного палива. З метою виявлення їх горючих властивостей експериментально визначені повноти високотемпературного горіння і залежності температури самозаймання газо-завису йорданського сланцю, біологічного гумусу і оливкових кісточок від концентрації пального. Це дозволяє визначити температурний рівень попереднього розігріву, необхідного для ефективного спалювання пиловидного палива. Обробка отриманих експериментальних даних у рамках моделі теплового самозаймання дозволила встановити близькість значень енергій активації цих речовин, що свідчить про спільність складових органічних компонентів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Фізика аеродисперсних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).