Ламінарне полум’я в комбінованому газозавису. Часть IV. Експериментальні дослідження в газозавису Al + Zr; Al + Mg; Al + Fe
DOI:
https://doi.org/10.18524/0367-1631.2013.50.160363Анотація
Експериментально досліджені залежності нормальної швидкості розповсюдження полум’я в бінарному газозавису частинок Al + Zr; Al + Mg; Al + Fe в залежності від загальної концентрації та компонентного складу. Досліди проводились за методикою напіввідкритих вертикальних труб, заснованій на створенні дезагрегованого потоку газозавису. Зіставлення з раніше розвинутою теоретичною моделлю підтверджує неадитивний (по компонентах) характер швидкості полум’я.
Посилання
Золотко А. Н., Мацко А. М., Полищук Д. И., Буйновский С. Н. Воспламенение двухкомпонентных газовзвесей частиц металлов // Физика горения и взрыва. – 1980. – Т. 16, № 1. – С. 23-26.
Бойчук Л. В., Шевчук В.Г., Сидоров А.Е., Опарин А.С. Ламинарное пламя в комбинированных газовзвесях. Часть III. Методика экспериментальных исследований // Физика аэродисперсных систем. – 2013. – № 50. – C. 54-61.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Фізика аеродисперсних систем
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0).
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) роботи, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).